Wypożyczenie osuszacza

Wypożyczenie osuszacza

Wypożyczalnia osuszaczy pomieszczeń

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Wypożyczenie osuszacza

Kupno osuszacza powietrza często może okazać się mało opłacalnym rozwiązaniem. Przeważnie usunięcie wilgoci jest procesem, który trwa kilka tygodni, a po jego zakończeniu sprzęt przestaje tego być potrzebny. Dochodzi więc konieczność przechowywania go, a mimo relatywnie niewielkich rozmiarów może okazać się to kłopotliwe. Dodatkowo nieużywane przez dłuższy czas urządzenia niszczeją.

Wypożyczenie osuszacza powietrza

Ze względu na wysoką cenę urządzeń, przeważnie lepszym rozwiązaniem okazuje się wypożyczenie osuszacza powietrza. Zdarza się, że wypożyczalnie sprzętu budowlanego mają w swojej ofercie osuszacze powietrza kondensacyjne lub adsorpcyjne. Jako wypożyczalnia osuszaczy i innego sprzętu do osuszania jesteśmy Państwu w stanie zaoferować wybór dużej ilości osuszaczy, wentylatorów, nagrzewnic oraz innego sprzętu służącego osuszaniu budynków.

Cena wypożyczenia osuszacza

Cena wypożyczenia osuszacza lub innego sprzętu jest elastyczna, zależy od czasu najmu oraz ilości wypożyczonych urządzeń. W ogólnym rozrachunku jest korzystniejsza finansowo od kupna, użytkowania, a następnie sprzedaży sprzętu. Po pozbyciu się niepożądanej wilgoci odbieramy osuszacze, nie ma więc problemu związanego ich magazynowaniem lub koniecznością sprzedaży.

Dlatego, jeśli poziom wilgotności powietrza u Państwa jest zbyt wysoki lub konieczne jest osuszenie tynków lub wylewki zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wypożyczenie osuszacza prawdopodobnie okaże się najlepszym rozwiązaniem.

Inaczej wygląda sytuacja w przypadku pochłaniaczy wilgoci. Są to niewielkie urządzenia o niskiej wydajności, dlatego wypożyczalnia pochłaniaczy wilgoci raczej nie miałaby sensu. Ma na to wpływ niewielka cena tych urządzeń oraz fakt, że użytkuje się je przez długo czas: kilka miesięcy lub nawet lat. Dlatego jeśli interesuje Państwa wypożyczenie pochłaniacza wilgoci, sugerujemy raczej kupno takiego urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |