Osuszanie Sandomierz

Osuszanie Sandomierz

Osuszanie budynków Sandomierz

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Sandomierz

Osuszanie budynków Sandomierz

Firma SuchMAX specjalizuje się w osuszaniu budynków po zalaniach, powodziach oraz z wilgoci budowlanej. Przede wszystkim wynajmujemy specjalistyczne urządzenia do osuszania pomieszczeń. Oferujemy również ozonowania oraz inne usługi dodatkowe.

Osuszacze powietrza Sandomierz

Jesteśmy w stanie Państwu pomóc niezależnie czy mają Państwo problem z wilgocią budowlaną, zalaniem, powodzią czy długotrwałą wilgocią. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego i wydajnego sprzętu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Osuszacze powietrza Sandomierz

W każdym z tych przypadków doskonale sprawdzają się osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne oraz inne urządzenia, których wynajem oferujemy. W niektórych sytuacjach dobrze jest zastosować dodatkowo nagrzewnice lub wentylatory. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie.

Osuszanie budowy: Sandomierz i województwo świętokrzyskie

Osuszanie budowy Sandomierz

W trakcie prac remontowo-budowlanych zastosowanie osuszaczy znacznie skróci czas schnięcia posadzek, tynków czy wylewek co pozwoli szybciej przystąpić do kolejnych etapów pracy. Unikniemy dzięki temu zbędnych przestojów. Osuszanie tą metodą jest naturalne i bezpieczne.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Sandomierzu

Osuszanie mieszkań Sandomierz

Zastosowanie urządzeń osuszających, skracając proces odwilżania, pozwala nam znacznie zyskać na czasie. Jest to również metoda nie generująca wysokich kosztów – osuszacze kondensacyjne mają niewielkie zapotrzebowanie na prąd i pracują przez całą dobę.

Osuszanie piwnic Sandomierz

Ofertę na osuszanie mieszkań, piwnic oraz innych pomieszczeń kierujemy do firm, oraz osób indywidualnych. Gwarantujemy przystępne oferty cenowe. Przy dłuższych wynajmach urządzeń, przykładowo przy osuszaniu piwnic, oferujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.

Osuszanie pomieszczeń Sandomierz

Osuszamy również zalane pomieszczenia. W razie zalania w wyniku awarii instalacji, powodzi lub ulewy szybkie osuszenie zapobiegnie rozwojowi pleśni i grzybów. Moc osuszacza dobieramy w zależności od kubatury osuszanych pomieszczeń.

Osuszanie ścian Sandomierz

Osuszanie ścian Sandomierz

Osuszanie ścian jest trudnym zadaniem. Często zachodzi konieczność jednoczesnego zastosowania metod bezinwazyjnych i inwazyjnych. Jest jednak konieczne, ponieważ długotrwałą wilgoć w ścianach negatywnie wpływa na konstrukcję i estetykę budynku.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Sandomierz

Osuszanie po zalaniu Sandomierz

Po zalaniu należy działać szybko i intensywnie. W przeciwnym razie woda wsiąka coraz głębiej, zwiększając zakres szkód. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu pozbędziemy się wilgoci z zalanych piwnic, mieszkań i innych pomieszczeń.

Osuszanie podposadzkowe Sandomierz

Jeśli zalanie było duże, istnieje spore ryzyko, że część wody dostała do sfery izolacji. Nie może ona stamtąd sama odparować. Z czasem zacznie ona przenikać w górę ścian. W takiej sytuacji konieczne będzie zastosowanie osuszania podposadzkowego.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie formularza, będziemy wtedy w stanie dokładnie przeanalizować Państwa problem, przygotować wycenę i dobrać odpowiedni sprzęt.

Nie pobieramy kaucji za wynajem, a urządzenia dowozimy gratis.

Ozonowanie Sandomierz

ozonowanie Sandomierz

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |