Osuszanie budynków Opole

Osuszanie budynków Opole

Osuszanie Opole

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Opole

Osuszanie budynków Opole

Jeśli mają Państwo problem z wilgocią w domu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Osuszamy budynki, mieszkania, piwnice i inne pomieszczenia w Opolu i okolicach miasta. Wynajmujemy w atrakcyjnych cenach wysokowydajne osuszacze powietrza oraz inne urządzenia umożliwiające osuszanie ścian, terenów budowy oraz wilgoci technologicznej. Wykonujemy również osuszanie podposadzkowe, szczególnie skuteczne przy osuszaniu zalań.

Osuszacze powietrza Opole

W naszej ofercie znajduje się między innymi wynajem osuszaczy kondensacyjnych. Urządzenia umożliwiają szybie pozbycie się wilgoci przy niskim zużyciu prądu. Osuszanie tą metodą jest wygodne, szybkie i ekonomiczne. Urządzenia są przystosowane do łatwego transportu.

Osuszacze powietrza Opole

Przy dowozie sprzętu pokazujemy, w jaki sposób go obsługiwać (jest to bardzo proste, ogranicza się do wylewania wody dwa lub trzy razy na dobę). Oferujemy również szeroki wybór innego sprzętu osuszającego, który dobieramy w zależności od indywidualnych zapotrzebowań. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.

Osuszanie budowy: Opole i województwo opoleskie

Osuszanie budowy Opole

Zastosowanie osuszaczy pozwala na skrócenie czasu schnięcia tynków, gipsów i wylewek. Pozwala to na efektywne rozplanowanie prac, unikając zbędnych przestojów. Przykładowo bardzo ważne jest osuszanie wylewki przed wyłożeniem podłogi: parkietów, paneli czy desek. Z wykorzystaniem osuszaczy szybko pozbędziesz się wilgoci budowlanej.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Opolu

Osuszanie mieszkań Opole

Osuszamy szybko i skutecznie budynki mieszkalne, piwnice, garaże i inne pomieszczenia w Opolu i całym województwie opolskim. Dobieramy taką konfigurację sprzętu indywidualnie do każdego przypadku. Zapewniamy transport urządzeń i pomiar wilgotności przed i po zakończeniu prac. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do licznego grona naszych zadowolonych klientów.

Osuszanie piwnic Opole

Wilgoć często pojawia się w takich miejscach jak garaże czy piwnice. Jest to spowodowane w dużej mierze słabą wentylacją i cyrkulacją powietrza w tych pomieszczeniach. Zapewniamy osuszanie tych miejsc z użyciem profesjonalnych urządzeń. Przeprowadzamy badania miernikiem wilgoci, określające wilgotność ścian i powietrza.

Osuszanie pomieszczeń Opole

Osuszacze są urządzeniami uniwersalnymi, dobrze sprawdzą się osuszaniu wilgotnych pomieszczeń wszelkiego rodzaju. W zależności od temperatury, rodzaju wentylacji oraz poziomu wilgotności stosuje się różne rozwiązania. Usunięcie wilgoci jest najlepszym sposobem, aby powstrzymać rozwój szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni.

Osuszanie ścian Opole

Osuszanie ścian Opole

Oferujemy usuwanie wilgoci ze ścian metodami bezinwazyjnymi. Osuszanie ścian odbywa się z wykorzystaniem osuszaczy kondensacyjnych, adsorpcyjnych, oraz innych urządzeń. Dodatkowo zalecamy skorzystanie z usług innych firm diagnozujących i odcinających źródło wilgoci. Kompleksowe zastosowanie osuszania bezinwazyjnego oraz odnowienie hydroizolacji umożliwia trwałe pozbycie się problemu nadmiernej wilgoci.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Opole

Osuszanie po zalaniu Opole

W wyniku intensywnych opadów wystarczy niewielka nieszczelność izolacji dachu, aby doszło do zalania mieszkania. W domach często dochodzi zalań przez sąsiada z góry lub w wyniku awarii wodociągów. Jeśli ucierpieli Państwo na skutek zalania, umożliwiamy skuteczne osuszenie mieszkania. W zależności od indywidualnej sytuacji oferujemy osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne lub podposadzkowe.

Osuszanie podposadzkowe Opole

Często podczas zalania woda dostaje się pod posadzkę oraz między izolacje ścian i sufitów. Wtedy konieczne jest zastosowanie osuszania podposadzkowego. W przeciwnym razie zalana warstwa izolacyjna traci swoje właściwości termoizolacyjne. Wynikiem tego jest dalsze rozszerzanie się szkody, a w mokrych warstwach izolacyjnych rozwija się grzyb, który powoduje zapach stęchlizny i jest niebezpieczny dla zdrowia.

Ozonowanie Opole

ozonowanie Opole

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |