Osuszanie Nowy Sącz

Osuszanie Nowy Sącz

Osuszanie budynków Nowy Sącz

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Nowy Sącz

Osuszanie budynków Nowy Sącz

Witamy serdecznie! Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem budynków na terenie miasta Nowy Sącz i w jego okolicach. Wynajmujemy urządzenia, dzięki którym wilgoci z mieszkania można pozbyć się szybko, bezpiecznie i tanio. W razie potrzeby wykonujemy również osuszanie podposadzkowe oraz ozonowanie.

Osuszacze powietrza Nowy Sącz

Po zapoznaniu się z przyczyną wilgoci, dobieramy odpowiednie urządzenia osuszające. Najczęściej osuszamy za pomocą osuszaczy kondensacyjnych. Jest to bezinwazyjna i szybka metoda. Posiadamy również osuszacze adsorpcyjne. Dzięki nim możemy osuszać nawet przy ujemnych temperaturach.

Osuszacze powietrza Nowy Sącz

Posiadamy tylko sprawdzone, wydajne i certyfikowane urządzenia. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany. Dzięki temu mamy pewność, że pracuje on z maksymalną wydajnością. Często pojawia się pytanie o koszty związane ze zużyciem przez osuszacze energii elektrycznej. Dlatego posiadamy w ofercie dużą ilość urządzeń ekonomicznych. Ich zużycie prądu jest niewielkie: 400 - 480W (porównywalny np. z lodówką i zamrażarką), przy zachowaniu dużej wydajności: osuszanie do 40 litrów wody na dobę.

Osuszanie budowy: Nowy Sącz i województwo małopolskie

Osuszanie budowy Nowy Sącz

Osuszacze doskonale sprawdzają się podczas prac remontowych oraz budowlanych. Z ich pomocą skutecznie i szybko można osuszyć tynki lub wylewkę. Należy jednak pamiętać, że tynkom lub wylewce dobrze dać najpierw kilka dni na wstępne odparowanie. Nie zalecamy również używania samych nagrzewnic do osuszania.

Osuszanie kondensacyjne jest tańszą, bezpieczniejszą i bardziej skuteczną metodą. Jednocześnie jest najbardziej zbliżona do naturalnego, samoczynnego wysychania. Poprzez osuszanie powietrza jest ono jednak znacznie szybsze.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Nowym Sączu

Osuszanie mieszkań Nowy Sącz

W mieszkaniach często jest zbyt duży poziom wilgoci. Może być to spowodowane wadliwą wentylacją lub nieszczelną izolacją. W takiej sytuacji konieczne jest wykonanie niezbędnych napraw. Doraźnie zalecamy osuszenie osuszaczami powietrza, a następnie utrzymywanie optymalnego poziomu wilgotności za pomocą pochłaniaczy wilgoci.

Osuszanie piwnic Nowy Sącz

Podobnie należy zachować się w przypadku zawilgocenia piwnic. Często ulegają one również podtopieniom. Wtedy można ograniczyć się do osuszenia piwnic za pomocą osuszaczy kondensacyjnych. Jeśli jednak przyczyną wilgoci jest nieszczelna izolacja, warto mieć na uwadze również konieczność odnowienia izolacji.

Osuszanie pomieszczeń Nowy Sącz

Są również pomieszczenia, w których konieczne jest utrzymywanie stałego poziomu wilgotności. Wtedy dobrze zastosować profesjonalne pomiary, na podstawie których podejmiemy decyzję, czy osuszanie jest potrzebne. Jeśli poziom wilgoci jest optymalny, możemy ograniczyć się do małych osuszaczy lub pochłaniaczy wilgoci monitorujących i utrzymujących stałą wilgotność.

Osuszanie ścian Nowy Sącz

Osuszanie ścian Nowy Sącz

Zawilgocone ściany są problemem często występującym w naszych domach. Przyczyną może być awaria np. pęknięcie rurki w ścianie. Wtedy pamiętajmy, że najpierw należy znaleźć przyczynę i usunąć awarię. W przeciwnych razie osuszana wilgoć będzie wracała.

Metody bezinwazyjne są zdecydowanie najtańsze i najmniej problemowe. Nie ma wtedy konieczności ingerencji w budynek, a efekty osuszania są szybko widoczne. Często ograniczenie się do tych metod pozwala uzyskać znaczną poprawę. Jeśli konieczne jest przeprowadzanie dodatkowych prac, zawsze służymy poradą i pomocą, jakie działania należy jeszcze podjąć.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Nowy Sącz

Osuszanie po zalaniu Nowy Sącz

Zalanie mieszkania jest wyjątkowo nieprzyjemnym doświadczeniem. Po uporaniu się wodą zalegającą w mieszkaniu należy pozbyć się tej, która wsiąknęła w ściany i posadzki. Można to zrobić szybko i skutecznie z pomocą osuszaczy kondensacyjnych.

Ważne jest tutaj, aby osuszanie rozpocząć jak najszybciej. Z czasem wilgoć wchodzi głębiej i czas osuszania będzie potem dłuższy.

Osuszanie podposadzkowe Nowy Sącz

Jeśli wilgoć dostała się pod izolację należy zastosować osuszanie podposadzkowe. Pozwala ono usunąć wodę spod posadzki. Jest to metoda inwazyjna i kosztowna, niezbędna jednak do naprawienia skutków zalania. Wystawiamy dokumenty dla ubezpieczyciela, umożliwiające ubieganie się o zwrot kosztów osuszenia.

Jeśli masz problem z wilgocią budowlaną, padłeś ofiarą zalania lub chcesz obniżyć w budynku poziom wilgoci, skontaktuj się z nami. Po konsultacji zapewnimy dowóz urządzeń oraz pomiary wilgotności.

Ozonowanie Nowy Sącz

ozonowanie Nowy Sącz

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |