Osuszanie Kraśnik

Osuszanie Kraśnik

Osuszanie budynków Kraśnik

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Kraśnik

Osuszanie budynków Kraśnik

Nasza firma zajmuje się osuszaniem budynków na terenie miasta Kraśnik i w jego okolicach. Wynajmujemy profesjonalne osuszacze pomieszczeń oraz inne urządzenia, z których pomocą można szybko, bezpiecznie i unikając wysokich kosztów pozbyć się wilgoci.

Osuszacze powietrza Kraśnik

Osuszanie kondensacyjne stosowane jest głównie w przypadku wilgoci utrzymującej się w budynku po zalaniu lub w wyniku prowadzenia prac budowlanych. Osuszanie odbywa się za pomocą osuszaczy kondensacyjnych. Dysponujemy również osuszaczami adsorpcyjnymi. Każdy przypadek jest inny, więc indywidualnie oceniamy która metoda osuszania będzie najbardziej skuteczna.

Osuszacze powietrza Kraśnik

Osuszacze powietrza, które wynajmujemy, są polskich oraz niemieckich producentów. Jest to sprzęt sprawdzony, wydajny i regularnie serwisowany. Jednocześnie mają niewielskie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Osuszacz osuszający do 40 litrów na dobę pobiera 400 - 480W.

Osuszanie budowy: Kraśnik i województwo lubelskie

Osuszanie budowy Kraśnik

Z pomocą naszego sprzętu można osuszać budynki podczas prac remontowych oraz budowlanych. Skutecznie osuszą Państwo tynki lub wylewkę. Pozwoli to uniknąć ciągnących się czasami miesiącami przestojów.

Osuszanie kondensacyjne jest tańszą i bardziej skuteczną alternatywą dla osuszania nagrzewnicami. Nagrzewnice stosuje się jedynie pomocniczo zimą, jeśli temperatura jest bardzo niska i nie ma dodatkowych źródeł ciepła. Jednocześnie jest to metoda naturalna, bezinwazyjna i bezpieczna.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Kraśniku

Osuszanie mieszkań Kraśnik

Wilgotność powietrza w mieszkaniu powinna wynosić około 50%. Zarówno niższa i wyższa wartość nie jest korzystna. Jeśli długotrwale jest ona znacznie podwyższona, istnieje duże ryzyko rozwoju szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni. Dlatego w takich sytuacjach warto rozważyć osuszenie mieszkania.

Osuszanie piwnic Kraśnik

Szczególnie narażone na wilgoć są piwnice. Bierze się to z przeważnie zużytej już izolacji oraz słabej wentylacji. Ze względu na niskie położenie często dochodzi tam też do podtopień. Osuszacze skutecznie usuwają nadmierną wilgoć z piwnic.

Osuszanie pomieszczeń Kraśnik

W niektórych pomieszczeniach, takich jak biblioteki, archiwa, muzea, sklepy czy piwnice należy utrzymywać stały poziom wilgotności, aby nie narażać znajdujących się w środku dokumentów, eksponatów lub produktów. W takich sytuacjach rozwiązaniem może być dosuszanie większymi osuszaczami, a następnie utrzymywanie pożądanej wilgoci urządzeniami mniejszymi lub pochłaniaczami wilgoci.

Osuszanie ścian Kraśnik

Osuszanie ścian Kraśnik

Zawilgocone ściany są zmorą wielu budynków. Istnieje wiele metod pozbycia się wilgoci ze ścian. Różnią się one kosztami, skutecznością i stopniem ingerencji w konstrukcję budynku.

Metody bezinwazyjne zaliczają się do najtańszych. Osuszanie kondensacyjne lub adsorpcyjne jest szybkie i nie wpływa na konstrukcję budynku. Aby jednak wilgoć nie powróciła, często konieczne jest również podjęcie prac inwazyjnych, takich jak iniekcja krystaliczna.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Kraśnik

Osuszanie po zalaniu Kraśnik

Również pomieszczenia zalane z powodu awarii lub opadów atmosferycznych należy w miarę możliwości szybko odwilżyć, zmniejszając dzięki temu zakres szkód wywołanych przez wodę. Ważny jest tutaj czas, osuszanie powinno rozpocząć się w miarę możliwości jak najszybciej.

Jeśli dojdzie do zalania, woda szybko zwiększa zakres szkód. W takiej sytuacji egzamin zdają osuszacze kondensacyjne, skraplając nadmiar wody z powietrza. W suchym środowisku woda szybko paruje z powierzchni, a nie wsiąka głębiej w zalaną posadzkę.

Osuszanie podposadzkowe Kraśnik

W przypadku największych zalań jest ryzyko, że woda dostanie się do warstw izolacji. Oznacza to duży problem z pozbyciem się jej. Warstwa izolacji uniemożliwia wilgoci odparowanie.

W takiej sytuacji należy zastosować osuszanie podposadzkowe. Wiąże się ono z koniecznością wiercenia otworów w posadzce. Następni wyciąga się przez nie wodę, a następnie osusza ciepłym powietrzem.

Podsumowując, jeśli masz problem z wilgocią budowlaną, padłeś ofiarą zalania lub chcesz utrzymać w budynku stały poziom wilgoci, skontaktuj się z nami. Po konsultacji telefonicznej lub mailowej zapewniamy transport sprzętu. W razie pytań służymy pomocą.

Ozonowanie Kraśnik

ozonowanie Kraśnik

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |