Osuszanie Stalowa Wola

Osuszanie
Stalowa Wola

Osuszanie budynków Stalowa Wola

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie Stalowa Wola

Osuszanie budynków Stalowa Wola

Zadaniem naszej firmy jest osuszanie budynków. Usuwamy wilgoć po zalaniach oraz wilgoć technologiczną. W ofercie posiadamy dużą ilość sprzętu do osuszania pomieszczeń. Oferujemy również inne związane z osuszaniem usługi dodatkowe.

Osuszacze powietrza Stalowa Wola

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybkie i bezpieczne osuszanie oraz transport urządzeń osuszających do klienta. Nie pobieramy również kaucji. Używamy sprawdzonego i bezawaryjnego sprzętu i niskim zapotrzebowaniu na prąd.

Osuszacze powietrza Stalowa Wola

Naszymi atutami jest terminowość wykonywanych usług i atrakcyjne ceny. Posiadamy nowoczesny i oszczędny sprzęt. Zapewniamy szybki dowóz dowolnej ilości urządzeń.

Osuszanie budowy: Stalowa Wola i województwo podkarpackie

Osuszanie budowy Stalowa Wola

Usuwamy wilgoć budowlaną, zwaną również wilgocią technologiczną. Posiadamy w ofercie dużą ilość osuszaczy budowlanych oraz innych urządzeń wspomagających. Zapraszamy do współpracy firmy remontowe i budowlane. Szybko dowozimy potrzebny sprzęt na umówione miejsce.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Stalowej Woli

Osuszanie mieszkań Stalowa Wola

Co ważne, mieszkania osuszamy metodami bezinwazyjnymi. Osuszanie kondensacyjne jest metodą nowoczesną i bezinwazyjną, co oznacza brak potrzeby wiercenia dziur lub innej ingerencji fizycznej strukturę osuszanego budynku.

Osuszanie piwnic Stalowa Wola

Pomieszczeniami, które często wymagają osuszania, są piwnice. Słaba wentylacja powoduje gromadzenie się wilgoci w cegłach lub innych materiałów, z których zbudowane są ściany piwnic. Często w piwnicach dochodzi też do podtopień. Profesjonalnie osuszymy również takie pomieszczenia jak piwnice.

Osuszanie pomieszczeń Stalowa Wola

Osuszamy pomieszczenia również po zalaniach. Osuszamy wilgoć zalegającą po awariach wodociągów, zalaniach oraz w pomieszczeniach o podniesionym poziomie wilgoci. Zapewniamy osuszanie metodą kondensacyjną lub innymi metodami z zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Profesjonalny pomiar wilgoci wykonywany przed i po osuszaniu pozwala określić skuteczność osuszania.

Osuszanie ścian Stalowa Wola

Osuszanie ścian Stalowa Wola

Osuszanie ścian jest ważne dla konstrukcji i estetyki budynku. Dodatkowo w wilgotnym środowisku rozwijają się szkodliwe dla zdrowia grzyby i pleśni. Osuszanie ścian w zależności od przyczyn gromadzenia się w nich wilgoci może odbywać się bezinwazyjnie, inwazyjnie, lub za pomocą obu tych metod jednocześnie.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Stalowa Wola

Osuszanie po zalaniu Stalowa Wola

W obliczu zalania ważne jest, aby reagować w miarę możliwości jak najszybciej. Woda wsiąka głębiej w zalane powierzchnie, doprowadzając do szkód wtórnych. Oferujemy wynajem urządzeń, za pomocą których pozbędą się Państwo wilgoci po zalaniu. Przygotowujemy dla ubezpieczyciela dokumentację, na podstawie której zwraca on koszty osuszania.

Osuszanie podposadzkowe Stalowa Wola

Przy rozległych zalaniach jest duże ryzyko, że woda przedostała się do warstw izolacji. Technologia wykonania warstw izolacyjnych sprawia, że woda zostaje tam zablokowana. Nie może samoistnie odparować, nawet jeśli korzystamy z osuszaczy. Wtedy konieczne staje się zastosowanie metod inwazyjnych, takich jak osuszanie podposadzkowe.

Ozonowanie Stalowa Wola

ozonowanie Stalowa Wola

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |