Osuszanie Mielec

Osuszanie Mielec

Osuszanie budynków Mielec

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Mielec

Osuszanie budynków Mielec

Zajmujemy się osuszaniem wilgotnych pomieszczeń w Mielcu i okolicach miasta. Osuszamy budynki głównie metodami bezinwazyjnymi. Używamy osuszaczy kondensacyjnych, adsorpcyjnych i innego sprzętu. W razie konieczności suszymy również metodami inwazyjnymi oraz udzielamy wskazówek, jakie kroki należy podjąć, aby nie dopuścić do nawrotu wilgoci.

Osuszacze powietrza Mielec

Wynajmowane przez nas osuszacze są zgodne ze standardami europejskich norm jakościowych. Dzięki temu charakteryzują się niezawodnością, wysoką wydajnością i niewielkim zużyciem prądu. Posiadamy urządzenia o różnej mocy, więc do każdego przypadku możemy dopasować odpowiedni sprzęt.

Osuszacze powietrza Mielec

Dysponujemy osuszaczami kondensacyjnymi i adsorpcyjnymi. Dobie się je w zależności od kubatury pomieszczenia, poziomu wilgoci i temperatury. Każdy przypadek jest inny i wymaga innych rozwiązań.

Osuszanie budowy: Mielec i województwo podkarpackie

Osuszanie budowy Mielec

Dzięki naszym urządzeniom przyspiesza Państwo wysychanie tynków czy wylewki. Jest to metoda bezpieczna i ekonomiczna w przeciwieństwie do intensywnego grzania nagrzewnicami. Proces osuszania pozostaje naturalny, jest jednak znacznie przyspieszony.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Mielcu

Osuszanie mieszkań Mielec

Wilgotne mieszkanie to ryzyko dla mieszkańców. W wilgotnych pomieszczeniach rozwija się szkodliwy dla zdrowia grzyb. Wybierając naszą firmę, wybierasz wynajem sprawdzonego, wysokowydajnego, bezawaryjnego i profesjonalnego sprzętu, który szybko i bezpiecznie osuszy pomieszczenie, w którym zapanowała wilgoć.

Osuszanie piwnic Mielec

Osuszamy również piwnice. Wykonujemy wstępne pomiary wilgotności, a po osuszaniu doradzamy co zrobić, aby wilgoć nie wróciła. Urządzenia dowieziemy samodzielnie pod ustalony adres (przy dłuższym wynajmie lub większej ilość sprzętu dowóz zapewniamy GRATIS).

Osuszanie pomieszczeń Mielec

Ze względu na dużą elastyczność pracy naszych urządzeń, osuszamy również wszelkiego rodzaju inne pomieszczenia. Pomagamy zarówno przy odwilżaniu budynków przy pracach remontowo-budowlanych, jak i usuwaniu wilgoci po zalaniach. Wystawiamy również odpowiednią dokumentację dla ubezpieczyciela.

Osuszanie ścian Mielec

Osuszanie ścian Mielec

Osuszanie ścian jest koniecznością w zawilgoconym budynku, w przeciwnym razie może dość do osłabienia konstrukcji budynku. W zależności od przyczyny wilgoci należy dobrać odpowiednie metody posuszenia. Po zapoznaniu się z Państwa sytuacją pomagamy w takim doborze urządzeń, aby maksymalnie skrócić czas osuszania.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Mielec

Osuszanie po zalaniu Mielec

Osuszanie po zalaniu jest skomplikowanym procesem. Inaczej postępujemy w różnych przypadkach. Wpływ na rodzaj działań ma rodzaj i skala zalania, czy woda jest brudna czy czysta i szereg innych czynników. Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze indywidualnie dobieramy odpowiednie metody.

Osuszanie podposadzkowe Mielec

Na podstawie oględzin miejsca zalania i szczegółowych pomiarów wilgotności ustalamy, czy doszło do zalania warstw izolacji. Jest to trudna sytuacja i wiąże się z koniecznością zastosowania osuszania podposadzkowego. Dzieje się tak dlatego, że woda nie jest w stanie sama odparować z warstw izolacji. Konieczne jest wtedy zastosowanie inwazyjnych metod osuszania.

Ozonowanie Mielec

ozonowanie Mielec

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu: bezpłatna konsultacja pod numerem 508 666 083 oraz 506 554 187, można też wysłać maila lub formularz.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |