Osuszanie Ostrowiec

Osuszanie Ostrowiec

Osuszanie budynków Ostrowiec

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie Ostrowiec Świętokrzyski

Osuszanie budynków Ostrowiec

Witamy w Ostrowieckim oddziale firmy SuchoMAX. Osuszamy budynki na terenie Ostrowca oraz okolic. Wynajmujemy profesjonalny sprzęt, za pomocą którego osuszanie pomieszczeń przebiega szybko, sprawnie i ekonomicznie.

Osuszacze powietrza Ostrowiec

Jeśli masz problem z wilgocią: zadzwoń lub napisz. Oferujemy bezpłatną konsultację telefoniczną. Na jej podstawie jesteśmy w stanie wstępnie zaoferować odpowiednie urządzenia.

Osuszacze powietrza Ostrowiec

Dokonujemy również oględzin osuszonego obiektu oraz przeprowadzimy badania poziomu wilgotności. Dzięki temu będziemy mogli dobrać zestaw urządzeń, który w pełnym stopniu sprosta Państwa wymaganiom i potrzebom a osuszenie przebiegnie skutecznie, szybko i bezpiecznie.

Osuszanie budowy: Ostrowiec i województwo świętokrzyskie

Osuszanie budowy Ostrowiec

Od lat współpracujemy z firmami budowlanymi. Osuszacze pomagają uniknąć zbędnych przestojów przy pracach takich jak tynki czy wylewki. Jednocześnie regularnie serwisujemy nasz sprzęt i szybko go dowozimy, dlatego do naszych atutów zalicza się terminowość wykonywanych usług.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Ostrowcu

Osuszanie mieszkań Ostrowiec

Osuszamy zarówno budynki mieszkalne, zalane pokoje, budowy, sklepy, hale, biura, jak i inne pomieszczenia. Dowozimy sprzęt na ustalony adres. Współpracujemy z firmami budowlanymi, deweloperami, oraz osobami prywatnymi.

Osuszanie piwnic Ostrowiec

Urządzenia, którymi dysponujemy to osuszacze kondensacyjne, nagrzewnice, wentylatory, oraz inny sprzęt do osuszania budynków. Największą pracę w trakcie odwilżania wykonują osuszacze kondensacyjne. Odbierają one nadmiar wilgoci z powietrza. Techniką tą można z powodzeniem osuszać również piwnice.

Osuszanie pomieszczeń Ostrowiec

W zależności od kubatury osuszanych pomieszczeń, stosuje się osuszacze o mniejszej lub większej mocy. Po obniżeniu wilgotności względnej do około 35% mury zaczynają bardzo szybko oddawać wilgoć – znacznie przyspiesza proces osuszania murów, wylewek czy ścian.

Nagrzewnice oraz wentylatory pomagają zwiększyć temperaturę, oraz cyrkulację powietrza, dzięki czemu praca osuszacza zostaje przyspieszona.

Osuszanie ścian Ostrowiec

Osuszanie ścian Ostrowiec

Wysoki poziom wilgoci w ścianach jest bardzo niekorzystny. W wyniku długotrwale utrzymującej się wilgoci w ścianach może dość nawet do uszkodzenia budynku. Wilgoć negatywnie odbija się na zdrowiu mieszkańców. Dlatego, jeśli mamy z tym problem, konieczne będzie osuszanie ścian.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Ostrowiec

Osuszanie po zalaniu Ostrowiec

Po zalaniu konieczne jest jak najszybsze pozbycie się wody. Może ona zostać odpompowana lub wylana za pomocą dostępnych narzędzi. Następnie należy wynieść meble, dywany i inne zalane przedmioty. Potem możemy rozpocząć właściwe osuszanie, osuszaczami kondensacyjnymi lub adsorpcyjnymi.

Osuszanie podposadzkowe Ostrowiec

Jeśli zalanie było duże, część wody dostała się do warstwy izolacji. Zalana izolacja traci swoje właściwości termoizolacyjne. Niestety, przy zalaniu warstwy izolacji konieczne jest stosowanie inwazyjnych metod osuszania. Konieczne jest wykonanie nawietrów, a następnie pozbycie się wilgoci przy użyciu specjalnych pomp i innego sprzętu do osuszania podposadzkowego.

Ozonowanie Ostrowiec

ozonowanie Ostrowiec

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu.

☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |