Osuszanie Katowice

Osuszanie Katowice

Osuszanie budynków Katowice

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Katowice

Osuszanie budynków Katowice

Pomagamy rozwiązać problem nadmiernej wilgoci w budynkach. Osuszamy wilgoć po awariach wodociągów oraz budowlaną. Wynajmujemy kondensacyjne oraz adsorpcyjne osuszacze powietrza. W ofercie znajdują się również nagrzewnice, wentylatory i inny sprzęt osuszający.

Osuszacze powietrza Katowice

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza w atrakcyjnych cenach i z dojazdem do klienta. Posiadamy duży asortyment sprzętu. Osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne, nagrzewnice, wentylatory oraz inne urządzenia. Wszystkie urządzenia w wielu wariantach: o różnej mocy i poborze prądu.

Osuszacze powietrza Katowice

Pozwala na dobór odpowiedniego sprzętu do indywidualnych warunków. Dopasowujemy również ofertę do możliwości finansowych naszych klientów. Zapewniamy dowóz urządzeń na umówiony adres. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie budowy: Katowice i całe województwo śląskie

Osuszanie budowy Katowice

Osuszanie wilgoci budowlanej przy obecnych terminach zakończenia prac to konieczność. Zwiększa to komfort prac i pozwala na ich zakończenie w ustalonych terminach. Bardzo pomocne przy osuszaniu wylewki, tynków i ogólnie wilgoci technologicznej są osuszacze powietrza. Pozwalają one kilkukrotnie skrócić czas dosychania materiałów i ograniczyć niepotrzebne przestoje.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Katowicach

Osuszanie mieszkań Katowice

Zamówiony sprzęt dowozimy do klienta. Osuszamy mieszkania w Katowicach i całym województwie śląskim. Zapewniamy profesjonalny i wysokowydajny sprzęt sprawdzonych producentów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybkie terminy dostawy.

Osuszanie piwnic Katowice

Za pomocą naszego sprzętu możliwe jest również osuszanie piwnic. Aby jednak problem nie powrócił przy większym deszczu lub wiosennych roztopach, radzimy również sprawdzenie stanu izolacji. W większości przypadków przyczyną wilgoci w piwnicy jest nieszczelna izolacja. Samo osuszenie bez naprawy izolacji nie rozwiązuje niestety problemu.

Osuszanie pomieszczeń Katowice

Oferujemy osuszanie pomieszczeń metodami bezinwazyjnymi. Są to najtańsze i najmniej uciążliwe metody usuwania wilgoci. Odbywają się za pomocą osuszaczy kondensacyjnych, adsorpcyjnych, wentylatorów oraz innego sprzętu osuszającego. Zapewniamy wynajem tych urządzeń w atrakcyjnych cenach.

Osuszanie ścian Katowice

Osuszanie ścian Katowice

Istnieje wiele metod osuszania ścian. Jeśli wilgoć w ścianach pojawiła się w skutek zalania lub jest to wilgoć technologiczna, możliwe jest osuszanie ścian wyłącznie metodami bezinwazyjnymi. Jeśli jednak problem jest poważniejszy, konieczne jest również uszczelnienie izolacji.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Katowice

Osuszanie po zalaniu Katowice

Osuszanie kondensacyjne usuwa wilgoć utrzymującą się na skutek zalania. Zapewniamy szybką reakcję i dowóz urządzeń osuszających. Pozbycie się wilgoci jest konieczne, aby nie dopuścić do rozwinięcia się pleśni i grzybów. Po osuszeniu warto skorzystać z usługi ozonowania.

Osuszanie podposadzkowe Katowice

Niestety często w skutek zalania woda dostaje się pod posadzkę oraz warstwy izolacji. Woda zalega tam bez możliwości odparowania, nawet przy użyciu osuszaczy. Wtedy konieczne jest osuszenie strefy podposadzkowej. Metoda ta pozwala pozbycie się wody i wilgoci na bez konieczności skuwania wylewki.

Ozonowanie Katowice

ozonowanie Katowice

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |