Osuszanie Krosno

Osuszanie Krosno

Osuszanie budynków Krosno

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Krosno

Osuszanie budynków Krosno

Nasza firma oferuje usługi w zakresie osuszania budynków. Usuwamy wilgoć budowlaną (zwaną również technologiczną). Osuszamy również mieszkania po zalaniach. W razie potrzeby osuszamy również stare budynki i długo zawilgocone mieszkania.

Osuszacze powietrza Krosno

Oferujemy wynajem profesjonalnych osuszaczy powietrza w Krośnie i województwie podkarpackim. Dysponujemy dużą ilością osuszaczy o różnej mocy i wydajności. Oferujemy możliwość osuszania kondensacyjnego lub adsorpcyjnego. Nasze urządzenia są nowoczesne i wydajne.

Osuszacze powietrza Krosno

Dzięki dużej ilości urządzeń jesteśmy w stanie podejść indywidualnie do każdego przypadku. Zapewniamy również szybki dowóz sprzętu, jeśli jest taka potrzeba. Nie trzeba robić rezerwacji i kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Urządzenia dowozimy przeważnie następnego lub w razie potrzeby tego samego dnia.

Osuszanie budowy: Krosno i województwo podkarpackie

Osuszanie budowy Krosno

Wilgoć technologiczna, jest skutkiem prac takich jak tynki czy wylewka. Zdarza się, że zachodzi konieczność przyspieszenia ich dosychania. Osuszacze są bardzo przydatne do osuszania wylewki, tynków czy farb.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Krośnie

Osuszanie mieszkań Krosno

Osuszenie mieszkania jest konieczne, jeśli poziom wilgoci jest w nim przekroczony. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być słaba wentylacja lub zużyta izolacja pozioma, lub pionowa. Zdarzają się również mieszkania zbyt szybko oddane przez dewelopera.

Osuszanie piwnic Krosno

Inne pomieszczenia, które mogą wymagać osuszenia to przede wszystkim piwnice. Często ulegają one zalaniom lub podciąganiu wilgoci z gruntu. W zależności od indywidualnych sytuacji doradzamy jakie kroki należy podjąć, aby definitywnie pozbyć się problemu wilgoci.

Osuszanie pomieszczeń Krosno

Często pojawia się pytanie, w jaki sposób osuszacze powietrza efektywnie usuwają wilgoć z całego pomieszczenia. Ma to związek z oddawaniem wilgoci przez wszystkie powierzchnie w suchym środowisku. Osuszacze intensywnie osuszają powietrze, skutkiem czego jest szybkie parowanie podłóg, ścian czy nawet mebli. Cały proces przebiega naturalnie, tylko znacznie szybciej.

Osuszanie ścian Krosno

Osuszanie ścian Krosno

W suchym środowisku wilgoć oddają również szybko ściany. Osuszanie ścian to dość rozległy temat. Często zachodzi konieczność zastosowania inwazyjnych metod w celu przykładowo odnowienia izolacji. Każdy przypadek należy zbadać indywidualnie i dopasować do niego odpowiednie metody.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Krosno

Osuszanie po zalaniu Krosno

Zalanie mieszkania to przykre i stresujące wydarzenie. Jednak konieczne jest szybkie pozbycie się zalegającej wody, aby nie docierała ona głębiej ściany i podłogi. Później należy rozpocząć osuszanie. Jeśli mieszkanie jest ubezpieczone, przygotowujemy dla ubezpieczyciela dokumentację, na podstawie której zwraca on koszty osuszenia.

Osuszanie podposadzkowe Krosno

Jeśli jest taka konieczność, stosujemy również osuszanie podposadzkowe. Stosuje się je, jeśli woda dotarła do warstw izolacji. Dotyczy to więc dużych zalań i podtopień. Jest to metoda inwazyjna, konieczna jednak aby odpompować wodę z okolic warstw izolacji.

Ozonowanie Krosno

ozonowanie Krosno

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Niezależnie od przyczyn wilgoci, zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy | Odpowiemy na Państwa pytania.

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |