oferta osuszanie wynajem osuszaczy

Osuszanie budynków

Wynajem osuszaczy pomieszczeń

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Oferta

Nasza oferta obejmuje osuszanie budynków w województwach: Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Mazowieckie, Małopolskie, Śląskie, Łódzkie, Opolskie. Ostrowiec Opatów Sandomierz Tarnobrzeg Stalowa Wola Kraśnik Opole Lipsko

Zapewniamy dowóz m.in. do następujących miast i ich okolic:

Nasza oferta obejmuje osuszanie budynków, piwnic, mieszkań, murów oraz ścian.

Osuszanie odbywa się za pomocą profesjonalnych, kondensacyjnych osuszaczy powietrza, lub innego sprzętu dobieranego indywidualnie, w zależności od Państwa potrzeb.

Oto krótka prezentacja oferty (30 sekudowy filmik):

Wilgotne pomieszczenia mieszkalne - Skutkiem nadmiernej wilgoci mogą być problemy ze zdrowiem. Liczne badania wskazują, że wystawienie na unoszące się w powietrzu pleśnie oraz mikotoksyny wpływa bardzo niekorzystnie na stan wielu układów ludzkiego organizmu. Specjaliści od opieki zdrowotnej, kierownicy budów, właściciele domów i całe społeczeństwo są coraz bardziej świadomi potencjalnych zagrożeń dla zdrowia ze strony pleśni i mikotoksyn. Należą do nich przede wszystkim infekcja, alergia i toksyczność. Aby im zapobiec, ważne jest utrzymywanie optymalnej ilości wilgoci w mieszkaniu. Z pomocą naszych osuszaczy pozbędziesz się nadmiaru wilgoci. Przeprowadzamy również badania miernikiem wilgoci, pozwalające stwierdzić czy wilgoć w pomieszczeniu jest optymalna.

Osuszanie po zalaniu - W obliczu zalania bardzo ważna jest szybka reakcja. Wraz z upływem czasu skala szkód spowodowanych wodą i wilgocią rośnie. Mokre materiały puchną i rozwarstwiają się a woda stopniowo zwiększa obszar zalania. Najefektywniejszym i najszybszym sposobem na skuteczne osuszenie mokrych, wilgotnych ścian, podłóg czy sufitów są profesjonalne osuszacze kondensacyjne. Z ich pomocą proces osuszania jest krótki, nieuciążliwy, niebezpieczeństwo wystąpienia szkód wtórnych jest ograniczone a koszty niewielkie.

Wilgoć budowlana (technologiczna) - rosnące tempo budowania i krótkie terminy realizacji skutkują problemem w postaci wilgoci technologicznej. Przy pracach wykończeniowych takich jak: tynkowanie, wylewki, kładzenie gładzi szpachlowych i innych używa się dużej ilości wody. Jej naturalne wyschnięcie w krótkim czasie, jest niemożliwe. W Polsce osuszanie w trakcie budowy nie jest uwzględnione jako jeden z procesów budowy w projekcie. Często podejmowane sa próby osuszania za pomocą nagrzewnic. Jej naturalne wyschnięcie w krótkim czasie, jest niemożliwe. W Polsce osuszanie w trakcie budowy nie jest uwzględnione jako jeden z procesów budowy w projekcie. Często podejmowane sa próby osuszania za pomocą nagrzewnic. Niestety nagrzewanie zawilgoconych pomieszczeń nie usunie nadmiernej wilgoci lecz spowoduje jej penetrowanie i wnikanie w głąb ścian. W wyniku tego efekt osuszenia jest jedynie pozorny, ponieważ ilość wody w materiałach pozostaje wciąż taka sama, a skutki wilgoci (pleśnie, grzyby) pojawiają się w późniejszym okresie. Jedyną szybką, tanią i skuteczną metodą osuszenia wilgoci technologicznej jest użycie do tego celu osuszaczy kondensacyjnych. Zapewniają one krótszy czas realizacji inwestycji budowlanych, znaczne skrócenie czasu wysychania tynków, wylewek itp. Dodatkowo dają możliwość rozplanowania prac bez konieczności robienia przestojów. Zaoszczędzony czas to również zaoszczędzone pieniądze a w trakcie osuszania można wykonywać pozostałe prace wykończeniowe. W suchym budynku nie rozwijają się grzyby i pleśń a jego ogrzanie wymaga zużycia mniejszej ilości energii.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |