Osuszacz budowlany

Osuszacz budowlany

Osuszacz na budowę

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszacz budowlany

Osuszacze kondensacyjne są bardzo często używane przy pracach remontowych, budowlanych i wykończeniowych. Ich zastosowanie umożliwia zakończenie prac zgodnie z ustalonymi terminami. Osuszenie wilgotnej wylewki czy tynków zmniejszenie kosztów ogrzewania poszczególnych pomieszczeń. Zwiększają komfort i szybkość realizacji pracy.

Zasada działania osuszaczy budowlanych jest taka sama jak zwykłych osuszaczy powietrza. Ze względu na ciężkie warunki pracy są wyposażone w dodatkowe usprawnienia. Specjalnie opracowane filtry umożliwiają im prace w zakurzonych pomieszczeniach. Wzmocniona obudowa zapewnia urządzeniu dodatkową ochronę.

Wynajem osuszaczy budowlanych

Oferujemy Państwu wynajem osuszaczy budowlanych. Większość zamówień realizujemy tego samego lub następnego dnia. Gotowy do działania sprzęt dostępny jest więc w bardzo krótkim czasie.

Zakup urządzeń wiąże się z koniecznością poświęcenia większych nakładów finansowych niż wynajem urządzeń. Wynajem osuszaczy budowlanych pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze związane z ich przeglądami, konserwacją i serwisowaniem. Transport urządzeń może okazać się czasochłonny i kosztowny, my zapewniamy dowóz sprzętu na ustalone miejsce. W zależności od rodzaju wykonywanych prac i ich zasięgu potrzebne są urządzenia o różnych parametrach.

Zapewniamy indywidualny dobór urządzeń do każdej sytuacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Naszym atutem jest brak kaucji i szybki dowóz sprzętu na umówione miejsce. Zapewniamy wysokowydajny sprzęt w atrakcyjnych cenach.

Opinie na temat osuszaczy budowlanych

Osuszacze powietrza na budowach zaczęto stosować około 2005 roku. Wcześniej nagminnie stosowano nagrzewnice. Do zamiany podejścia przyczyniła się w dużej mierze migracja Polaków za granicę. Na zachodzie osuszacze stosowane są już od kilkudziesięciu lat.

Polacy na początku mieli okazję spotkać się z tymi urządzeniami na budowach w Niemczech, Anglii czy Belgii. Szybko okazało się, że również w Polsce jest duże zapotrzebowanie na tego typu urządzenia. Osuszacze budowlane szybko zyskały bardzo dobrą opinię wśród pracowników firm budowlanych. Z powodzeniem zastępują one stare i nieefektywne metody usuwania wilgoci.

Jak używać osuszacza budowlanego

Osuszacze budowlane są łatwe w obsłudze. Działają przez całą dobę. Ich obsługa ogranicza się od wylewania wody gromadzącej się w specjalnym zbiorniku. Istnieje możliwość podłączenia węży odprowadzających wodę do kanalizacji.

Aby praca osuszacza była efektywna, należy przestrzegać kilku zasad ich eksploatacji. Urządzenia powinny znajdować się w zamkniętych pomieszczeniach. Powinny znajdować się przynajmniej pół metra od ścian (najlepiej na środku pomieszczenia). Nie powinny być ustawione w pobliżu źródeł ciepła.

Minimalna temperatura w osuszanych pomieszczeniach to 5°C. Nie należy zasłaniać wlotu i wylotu powietrza w osuszaczu. Nie można kłaść urządzeń, ich transport i użytkowanie powinien odbywać się w pozycji stojącej. Stosowanie się do tych wytycznych pozwala na efektywną i bezawaryjną pracę urządzeń.

Osuszacze budowlane: MASTER, OASIS, ATIKA i inne

Wynajmujemy urządzenia sprawdzonych i uznanych marek cieszących się najlepszą opinią. Osuszacze firmy MASTER charakteryzuje niezawodność, jakość i innowacyjność. Niemiecki osuszacze ATIKA mają bardzo dobre parametry techniczne. Produkowane w Polsce osuszacze OASIS od wielu lat używane są w firmach budowlanych w całej Europie.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |