Osuszanie Puławy

Osuszanie Puławy

Osuszanie budynków Puławy

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Puławy

Osuszanie budynków Puławy

Witamy na naszej stronie. Jeśli mają Państwo problem z wilgocią, zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Osuszamy budynki, mieszkania, hale, piwnice i inne pomieszczenia w Puławach i okolicach miasta. Osuszamy wilgoć technologiczną, pomagamy też w przypadku zalań. Wynajmujemy w atrakcyjnych cenach wysokowydajne osuszacze przemysłowe.

Osuszacze powietrza Puławy

Osuszanie metodą kondensacyjną jest wygodne, szybkie, bezinwazyjne i ekonomiczne. Urządzenia mają kółka i są łatwe w transporcie. Przy dowozie sprzętu pokazujemy, w jaki sposób go obsługiwać (jest to bardzo proste, ogranicza się do wylewania wody dwa lub trzy razy na dobę). Urządzenia umożliwiają szybie pozbycie się wilgoci przy jednoczesnym niskim zużyciu prądu.

Osuszacze powietrza Puławy

Czasem zachodzi konieczność użycia dodatkowego sprzętu. Posiadamy w ofercie również nagrzewnice i wentylatory. Może wypożyczać się osobno lub w komplecie z osuszaczami.

Osuszanie budowy: Puławy i województwo lubelskie

Osuszanie budowy Puławy

Jeśli mają Państwo problem z długo schnącymi tynkami lub wylewkami, osuszacze są dobrym rozwiązaniem. Od lat współpracujemy z firmami budowlanymi. Posiadamy specjalne osuszacze budowlane, specjalnie przystosowane do osuszania wilgoci technologicznej.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Puławach

Osuszanie mieszkań Puławy

Wilgoć to problem, który występuje w wielu mieszkaniach. Przy dowozie sprzętu przeprowadzamy dokładne badania zawartości wilgoci w powietrzu oraz poszczególnych powierzchniach. Dzięki temu jesteśmy w stanie wstępnie oszacować, jaki będzie czas i koszt osuszania.

Osuszanie piwnic Puławy

Osuszamy również pomieszczenia szczególnie narażone na uporczywą wilgoć jak piwnice i sutereny. Tam wilgoć występuje głównie ze względu na słabą wentylację. W naszym zakresie jest też dowóz urządzeń na wskazany przez Państwo adres.

Osuszanie pomieszczeń Puławy

Duża elastyczność pozwala nam zaoferować swoje usługi przy osuszaniu wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Posiadamy również inny sprzęt służący osuszaniu budynków. Dzięki szerokiemu asortymentowi mamy możliwość dobrania mocy urządzeń oraz sprzętu dodatkowego indywidualnie do każdego przypadku.

Osuszanie ścian Puławy

Osuszanie ścian Puławy

W wilgotnym budynku wilgoć często pojawia się na ścianach. Może być to związane z podciąganiem kapilarnym z gruntu. Zbadanie przyczyny wilgoci jest bardzo ważnym krokiem, aby podjąć odpowiednie działania, żeby wilgoć po osuszeniu nie powróciła.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Puławy

Osuszanie po zalaniu Puławy

Osuszamy również budynki po zalaniach. W zależności od skali i rodzaju zalania dobieramy najbardziej skuteczną metodę do każdej sytuacji. Wystawiamy dokumentację dla ubezpieczyciela, na podstawie której, zwraca on koszty osuszania.

Osuszanie podposadzkowe Puławy

Przy zalaniach dużą ilością wody trzeba liczyć się z tym, że woda mogła przedostać się do warstw izolacji. Można to potwierdzić badaniami wilgoci w posadzce. Wtedy konieczne jest stosowanie osuszania podposadzkowego, którym usuwa się wilgoć z warstw izolacji.

Ozonowanie Puławy

ozonowanie Puławy

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.

☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |