Osuszanie Starachowice

Osuszanie Starachowice

Osuszanie budynków Starachowice

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Starachowice

Osuszanie budynków Starachowice

Naszym zadaniem jest osuszanie budynków po zalaniach, powodziach oraz podczas trwających prac budowlanych. Osuszamy też długotrwale zawilgocone budynki. Dysponujemy nowoczesnym i wydajnym sprzętem. Osuszanie za jego pomocą nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Osuszacze powietrza Starachowice

Oferujemy swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, spółdzielniom mieszkaniowym, jak i firmom budowlanym. Osuszacze usuwają wilgoć z powietrza, co skutkuje intensywnym oddawaniem wilgoci przez ściany, podłogi i inne powierzchnie. Ta wilgoć również zostaje skroplona i proces powtarza się do momentu uzyskania pożądanego stopnia wilgotności.

Osuszacze powietrza Starachowice

Gwarantujemy atrakcyjną cenę i wysoką jakość usług. Pomagamy dobrać odpowiednie urządzenia, aby proces osuszania był szybki, bezpieczny i nieuciążliwy. Zapewniamy transport urządzeń oraz pomiary wilgotności.

Osuszanie budowy: Starachowice i województwo świętokrzyskie

Osuszanie budowy Starachowice

Osuszacze kondensacyjne zastępują na budowach stare metody osuszania tynków oraz wylewki. Są szybsze, bardziej bezpieczne i ekonomiczne od nagrzewnic. Wysychanie jest najintensywniejsze na początku, gdy wilgotność materiałów jest najwyższa. Później stopniowo normuje się, gdy wody jest coraz mniej.

Stosując osuszacze, unikamy ryzyka przesuszenia którejś warstwy. Jest to metoda naturalnego odparowywania wilgoci, tylko znacznie przyspieszona. Osuszanie kondensacyjne odbywa się w ten sam sposób co w klimatyzatorach. Współpracujemy z firmami budowlanymi, wynajmujemy osuszacze w atrakcyjnych cenach i z gwarancją szybkiego dowozu na wyznaczone miejsce.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Starachowicach

Osuszanie mieszkań Starachowice

Przy osuszaniu mieszkań oraz innych pomieszczeń ważne jest zachowanie kilku zasad, aby osuszenie było skuteczne. Przy wynajmie udzielamy krótkiego instruktażu, tak aby osuszanie było maksymalnie szybkie, bezpieczne i ekonomiczne. Po osuszeniu również udzielmy wskazówek co zrobić, aby nie doszło do wtórnego zawilgocenia.

Osuszanie piwnic Starachowice

W przypadku piwnic często przyczyną wilgoci jest słaba wentylacja. Należy pamiętać, aby urządzenia pracowały w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki temu osuszają one jedynie to pomieszczenie w którym się znajdują, a nie pobierają wilgotnego powietrza z zewnątrz.

Osuszanie pomieszczeń Starachowice

Osuszacze są skuteczne małych i dużych pomieszczeniach. Opierając się na ich kubaturze i stopniu zawilgocenia, dobieramy sprzęt o odpowiednich parametrach. Osuszacz powinien być w pewnej odległości od źródeł ciepła, a jego wlot i wylot powietrza nie powinien być zasłonięty. Obsługa sprzętu jest bardzo łatwa i bezproblemowa.

Osuszanie ścian Starachowice

Osuszanie ścian Starachowice

Osuszacze są skuteczne również przy usuwaniu wilgoci ze ścian. Proces może być krótszy lub dłuższy, w zależności od tego, jak głęboko wsiąknęła woda. Zdarza się, że oprócz osuszania należy zastosować dodatkowe działania w postaci usprawnienia wentylacji lub odnowienia izolacji. Pozwala to ustalić specjalistyczna diagnostyka. W tym artykule dowiedzą się Państwo więcej na temat osuszania ścian.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Starachowice

Osuszanie po zalaniu Starachowice

Po zalaniu szkody szybko zwiększają swój zakres. Dlatego warto rozpocząć osuszanie jak najszybciej. Pozwoli to uniknąć spotęgowaniu uszkodzeń i kosztów. Należy również jak najszybciej poinformować ubezpieczyciela o zaistniałej sytuacji.

Wystawiamy odpowiednią dokumentację, na podstawie której firma ubezpieczeniowa zwraca koszty wynajmu urządzeń osuszających. Często woda z zalania może być zanieczyszczona. Wtedy zalecamy również wykonanie dezynfekcji. Obecnie jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji jest ozonowanie.

Osuszanie podposadzkowe Starachowice

W przypadku dużych zalań proces osuszania jest bardziej skomplikowany. Przeważnie konieczne staje się osuszenie warstw izolacji. Odbywa się to z użyciem specjalnych urządzeń i nazywane jest osuszaniem podposadzkowym.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wysłania maila lub formularza kontaktowego, pozwoli to nam ustalić szczegóły i dokonać wyceny osuszania.

Ozonowanie Starachowice

ozonowanie Starachowice

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |