Osuszanie Tarnów

Osuszanie Tarnów

Osuszanie budynków Tarnów

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie Tarnów

Osuszanie budynków Tarnów

Witamy na naszej stronie. Osuszamy budynki i pomieszczenia w Tarnowie i okolicach miasta. Wynajmujemy wydajne, przemysłowe, kondensacyjne osuszacze pomieszczeń o bardzo dobrych parametrach technicznych. Dysponujemy również innym sprzętem osuszającym, który zawsze dobieramy indywidualnie do potrzeb.

Osuszacze powietrza Tarnów

Osuszanie kondensacyjne jest metodą bardzo ekonomiczną. Urządzenia mają niskie zużycie prądu i umożliwiają szybkie i bezpieczne pozbycie się wilgoci. Ponadto są proste w obsłudze i łatwe w transporcie.

Osuszacze powietrza Tarnów

Konfigurację urządzeń dobieramy w zależności od zapotrzebowań klienta. Każda sytuacja jest inna i wymaga zastosowania innych rozwiązań. Dzięki dużej ilości sprzętu o zróżnicowanych parametrach zawsze możemy dobrać skuteczny i ekonomiczny zestaw.

Osuszanie budowy: Tarnów i województwo małopolskie

Osuszanie budowy Tarnów

Posiadamy w ofercie specjalne osuszacze budowlane, przeznaczone do wilgoci technologicznej. Z ich pomocą możliwe jest rozwiązanie problemu długo schnących tynków czy wylewki. Dodatkowo oferujemy specjalistyczny sprzęt wspomagający pracę osuszaczy. Dobieramy go do indywidualnego przypadku – osuszanie po zalaniu, wilgoci budowlanej czy odwilżenie pomieszczenia takiego jak piwnica.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Tarnowie

Osuszanie mieszkań Tarnów

Nadmierna wilgoć w mieszkaniach jest często występującym i niestety ignorowanym problemem. Przyczyną wilgoci przeważnie jest słaba wentylacja. Skutkiem długo utrzymującej się wilgoci mogą problemy zdrowotne mieszkańców. Szczególnie narażone są dzieci i osoby starsze.

Osuszanie piwnic Tarnów

Osuszamy również takie pomieszczenia jak garaże czy piwnice. Są one szczególnie narażone na uporczywą, zwłaszcza sezonowo wilgoć. Służymy pomocą w odpowiednim doborze urządzeń, by w pełni sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów.

Osuszanie pomieszczeń Tarnów

Jesteśmy w stanie dobrać sprzęt do osuszania zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń. Badamy zawartość wilgoci w murach budynków. Pozwala to wstępnie oszacować czas osuszania.

Posiadamy duży zasób sprzętu. Samodzielnie transportujemy urządzenia pod ustalony z klientem adres. Cały proces odbywa się to szybko i sprawnie.

Osuszanie ścian Tarnów

Osuszanie ścian Tarnów

W wilgotnych budynkach woda bardzo często pojawia się na ścianach. Wpływa to niestety negatywnie na estetykę i może prowadzić do osłabienia ogólnej konstrukcji budynku. Osuszanie ścian jest jednym z etapów całościowego procesu osuszania.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Tarnów

Osuszanie po zalaniu Tarnów

W obliczu zalania, warto zacząć osuszanie jak najszybciej. Z każdą godziną woda wsiąka głębiej. Dlatego zwlekanie z osuszaniem sprawi, że będzie ono niestety trwało dłużej. Sprzęt do osuszania zalań dobieramy indywidualnie w zależności od jego skali, rodzaju wody, temperatury oraz szeregu innych czynników.

Osuszanie podposadzkowe Tarnów

W najtrudniejszej sytuacji będziemy, jeśli woda dostanie się do warstw izolacji. Dzieje się tak przy bardziej rozległych zalaniach z dużą ilością wody. Wtedy konieczne staje się zastosowanie osuszania podposadzkowego, w ramach którego osusza się wodę ze strefy izolacji.

Ozonowanie Tarnów

ozonowanie Tarnów

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu, w razie potrzeby udzielamy bezpłatnej konsultacji.

☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |