Osuszanie Zamość

Osuszanie Zamość

Osuszanie budynków Zamość

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Zamość

Osuszanie budynków Zamość

Witamy na naszej stronie. Zajmujemy się osuszaniem budynków po zalaniach i pracach budowlanych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybki dowóz potrzebnego sprzętu osuszającego.

Osuszacze powietrza Zamość

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza oraz innych urządzeń umożliwiających skuteczne pozbycie się niechcianej wilgoci. Moc i pobór prądu urządzeń zależy od kubatury osuszanych pomieszczeń i natężenia wilgoci do osuszenia. Posiadamy w ofercie osuszacze oraz urządzenia wspomagające jak nagrzewnice czy wentylatory.

Osuszacze powietrza Zamość

Duży wybór sprzętu umożliwia dopasowanie odpowiedniego zestawu do zaistniałych warunków. Umożliwia również dopasowanie oferty do możliwości finansowych klienta. Urządzenia, którymi dysponujemy, jest nowoczesny i wydajny.

Osuszanie budowy: Zamość i województwo lubelskie

Osuszanie budowy Zamość

Osuszanie wilgoci budowlanej pozwala na znaczne skrócenie czasu potrzebnego na doschnięcie wylewki, tynków i innej wilgoci. Dzięki temu unikniemy zbędnych przestojów, a dom będzie szybciej gotowy do zamieszkania. Osuszanie kondensacyjne jest metodą bezinwazyjną i bezpieczną, warto rozpocząć je tydzień lub dwa po zakończeniu prac.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Zamościu

Osuszanie mieszkań Zamość

Wilgoć w mieszkaniu jest zjawiskiem naturalnym i zawsze występuje w pewnej ilości. Niebezpieczeństwo pojawia się, gdy długo utrzymuje się poziom wilgoci przekraczający 60%. Może to doprowadzić do rozwoju szkodliwego grzyba. Dlatego warto od czasu do czasu kontrolować natężenie wilgoci i jeśli jest zbyt wysokie to je unormować.

Osuszanie piwnic Zamość

Zawilgocone piwnice są problemem w wielu domach. Osuszanie piwnicy jest wskazane, jeśli wilgoć utrzymuje w niej przez dłuższy czas, lub jeśli doszło do zalania. W zależności od przyczyn wystąpienia wilgoci stosuje się różne metody. Przy zalaniu przeważnie wystarczą standardowe metody bezinwazyjne, przy wilgoci długo utrzymującej się warto również sprawdzić stan izolacji.

Osuszanie pomieszczeń Zamość

Metoda kondensacyjna jest uważana za bardzo uniwersalną. Dzięki temu można z jej pomocą osuszać różne rodzaje pomieszczeń. Dlatego nie stanowi problemu zarówno osuszanie pomieszczeń mieszkalnych, budowlanych, jak i dużych hal produkcyjnych czy magazynów.

Osuszanie ścian Zamość

Osuszanie ścian Zamość

Osuszanie ścian polega na usunięciu zalegającej w nich wilgoci. W zależności od czynników takich jak przyczyna zawilgocenia, temperatura czy ogólny stan ścian stosuje się różne metody. Ustalenie przyczyn zawilgocenia pozwala dobrać skuteczną metodę osuszenia i podjęcie odpowiednich kroków, aby nie doszło do nawrotu wilgoci.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Zamość

Osuszanie po zalaniu Zamość

Niezależnie czy do zalania doszło w wyniku opadów atmosferycznych, czy awarii hydraulicznej, warto reagować szybko. Woda szybko rozprzestrzenia się, zwiększając zakres szkód. Dlatego lepiej nie odwlekać osuszania.

Jeśli mieszkanie jest ubezpieczone, dobrze jest w miarę możliwości jak najszybciej umówić się z likwidatorem szkód. Przygotowujemy dokumentację z przebiegu osuszenia, która pozwala na odzyskanie kosztów osuszenia. Przeprowadzamy również badanie wilgotności, aby ustalić orientacyjnie, ile potrwa osuszanie.

Osuszanie podposadzkowe Zamość

Przy szczególnie dużych zalaniach woda może dostać się do warstw izolacji. Wtedy konieczne jest osuszanie podposadzkowe. Jest to spowodowane tym, że woda nie może się stamtąd samoczynnie wydostać.

Osuszanie podposadzkowe jest inwazyjne, jednak konieczne, aby osuszyć warstwy izolacji. Wywierca się wtedy otwory i odsysa przez nie wodę. Następnie doprowadza się tymi otworami suche powietrze.

Ozonowanie Zamość

ozonowanie Zamość

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |