Osuszanie Częstochowa

Osuszanie Częstochowa

Osuszanie budynków Częstochowa

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Częstochowa

Osuszanie budynków Częstochowa

Zajmujemy się osuszaniem budynków w budownictwie oraz po zalaniach. Pomagamy rozwiązać problem wilgoci technologicznej w nowych budynkach. Przeprowadzamy dokładne pomiary wilgotności. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

Osuszacze powietrza Częstochowa

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza w Częstochowie i całym województwie śląskim. Dowozimy sprzęt na ustalone miejsce. Zapewniamy niskie ceny i szybkie terminy dostaw. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Osuszacze powietrza Częstochowa

Wynajmujemy również inne maszyny: nagrzewnice oraz wentylatory. W ofercie znajdą Państwo również osuszacze adsorpcyjne, osuszające również w minusowej temperaturze. W razie konieczności zapewniamy ozonowanie pomieszczeń. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza.

Osuszanie budowy: Częstochowa i województwo śląskie

Osuszanie budowy Częstochowa

Wilgoć budowlana, zwana również technologiczną jest problemem na niemal każdej budowie. Osuszanie kondensacyjne przyspiesza kilkukrotnie czas osuszania wylewki. Świetnie sprawdzają się również przy osuszaniu tynków. Jest to bardzo istotne, gdy terminy gonią i nie możemy pozwolić sobie na przestoje.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Częstochowie

Osuszanie mieszkań Częstochowa

Naszą ofertę kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych. Wynajmujemy osuszacze powietrza i inny sprzęt umożliwiający osuszenie mieszkania. W wilgotnym mieszkaniu po pewnym czasie mogą pojawić się pleśnie i grzyby. Osuszanie kondensacyjne jest jedną ze skutecznych metod na pozbycie się wilgoci.

Osuszanie piwnic Częstochowa

Z użyciem osuszaczy kondensacyjnych jest również możliwe osuszanie piwnic. Zalecamy dodatkowo sprawdzenie stanu izolacji piwnicy. Częstym problemem jest wilgoć nawracająca kilka miesięcy po osuszeniu. Dlatego konieczne jest również zadbanie o stan izolacji przeciwwilgociowej.

Osuszanie pomieszczeń Częstochowa

Osuszamy pomieszczenia za pomocą osuszaczy kondensacyjnych. Urządzenia te pracują przez całą dobę. Usuwając wilgoć z powietrza, osuszają ściany, podłogi, sufity. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Osuszanie ścian Częstochowa

Osuszanie ścian Częstochowa

Osuszanie ścian jest bardzo ważne, jeśli chcemy zadbać o dobrą kondycję budynku. Wilgotne ściany są środowiskiem, w którym szybko rozwija się grzyb i pleśń. Wpływa to negatywnie na estetykę oraz stan ścian. Stanowią również zagrożenie dla zdrowia mieszkańców.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Częstochowa

Osuszanie po zalaniu Częstochowa

W obliczu zalaniu mieszkania konieczne jest szybkie usunięcie wilgoci. Przeważnie zalanie jest skutkiem awarii instalacji wodnej. Istotny jest dobór odpowiedniej metody osuszania. Osuszanie po zalaniu jest długotrwałym procesem.

Osuszanie podposadzkowe Częstochowa

Przeważnie konieczne jest osuszanie podposadzkowe. Dzieje się tak dlatego, że podczas zalania część wody dostaje się pod warstwy izolacji. Same osuszacze nie są w stanie jej stamtąd wyciągnąć. Stosuje się dodatkowo specjalne pompy i inny sprzęt do osuszania warstw izolacji.

Ozonowanie Częstochowa

ozonowanie Częstochowa

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |