Osuszanie Tarnobrzeg

Osuszanie Tarnobrzeg

Osuszanie budynków Tarnobrzeg

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Tarnobrzeg

Osuszanie budynków Tarnobrzeg

Zajmujemy się osuszaniem pomieszczeń, wynajmem wysokowydajnych osuszaczy budynków w Tarnobrzegu i w okolicach miasta. Dowozimy sprzęt osuszający na ustalony adres. Jeśli mają Państwo problem z wilgocią, pomożemy go skutecznie rozwiązać.

Osuszacze powietrza Tarnobrzeg

Naszym atutem jest szybka dostawa sprzętu, bezpłatna konsultacja zapewniająca dobór odpowiednich urządzeń do zaistniałego problemu, atrakcyjne ceny oraz transport urządzeń w naszym zakresie. Dysponujemy osuszaczami kondensacyjnymi, adsorpcyjnymi, oraz innym sprzętem do osuszania budynków.

Osuszacze powietrza Tarnobrzeg

Zawsze wybieramy optymalną konfigurację sprzętu. Osuszanie budynków odbywa się za pomocą wielokrotnie sprawdzonych wysokowydajnych urządzeń i przebiega szybko i bezpiecznie. W trudnych sytuacjach zapewniamy urządzenia wspomagające osuszacze.

Osuszanie budowy: Tarnobrzeg i województwo podkarpackie

Osuszanie budowy Tarnobrzeg

Od lat współpracujemy z firmami budowlanymi, które stosują osuszacze, aby ograniczyć przestoje. Urządzenia szybko dowozimy na ustalone miejsce. Sprzęt jest regularnie czyszczony i serwisowany.

Wynajmując sprzęt, unikają Państwo również problemów z jego magazynowaniem. Przywozimy go, gdy jest potrzebny i zabieramy, gdy wykonał już swoją pracę. Osuszacze szczególnie skuteczne są w przypadku tynków oraz wylewek. Zimą oferujemy bardziej skuteczne w niskich temperaturach osuszacze adsorpcyjne lub zestawy osuszaczy z nagrzewnicami.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Tarnobrzegu

Osuszanie mieszkań Tarnobrzeg

Osuszacze skutecznie usuną nadmierną wilgoć z mieszkania. Aby nie dopuścić do jej nawrotu, należy pozbyć się również jej przyczyny. Często jest to słaba wentylacja lub zła izolacja. Warto wspomnieć, że wilgotne mury są trudne do ogrzania, a mokra ściana powoduje utratę izolacyjności cieplnej, więc osuszenie murów oznacza w przyszłości tańsze ogrzewanie.

Osuszanie piwnic Tarnobrzeg

Nagminnie wysoka wilgoć jest w piwnicach. Niestety, prowadzi to do rozwoju szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Głównym winowajcą wilgoci w piwnicach jest słaba wentylacja.

Niska temperatura powoduje skraplanie się wody na ścianach. Z pomocą osuszaczy usuną Państwo wilgoć z piwnicy. Udzielimy również wskazówek, jak zapobiec nawrotom wilgoci.

Osuszanie pomieszczeń Tarnobrzeg

W pomieszczeniach gdzie znajdują się wrażliwe na wilgoć, przedmioty należy utrzymywać stały jej poziom. Zaliczamy tutaj muzea, biblioteki czy piwnice z produktami spożywczymi.

Często używa się w nich właśnie osuszaczy lub pochłaniaczy wilgoci. Na urządzeniach możliwe jest ustawienie, do jakiego poziomu chcemy zejść lub jaki utrzymać. Możliwe jest również szybkie osuszenie mocniejszym sprzętem, a następnie utrzymywanie osiągniętego poziomu.

Osuszanie ścian Tarnobrzeg

Osuszanie ścian Tarnobrzeg

Wilgotne ściany są częstym problemem. Mogą pojawić się zarówno w starych, jak i nowych budynkach. Bardzo ważne jest ustalenie przyczyny takiego stanu rzeczy.

Potem możemy przystąpić do osuszania. Często konieczne jest zastosowanie kilku metod inwazyjnych i bezinwazyjnych. W przeciwnym razie długo utrzymująca się wilgoć w ścianach stanowi duże niebezpieczeństwo.

Negatywnie odbija się na konstrukcji budynku i jego estetyce. Może również doprowadzić do rozwoju szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni. Ich zarodniku są wszędzie, jednak wilgotne środowisko zapewnia im pokarm i w związku z tym także intensywny rozwój.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Tarnobrzeg

Osuszanie po zalaniu Tarnobrzeg

W obliczu zalania również sprawdzą się osuszacze. Co istotne, nasze urządzenia są łatwe w przemieszczaniu i intensywnie odwilżają mokre powierzchnie przez 24 godziny na dobę. Oferujemy również wynajem dodatkowego sprzętu, przyspieszającego pracę osuszaczy.

Osuszanie powinniśmy rozpocząć w miarę możliwości jak najszybciej. Jeśli kontaktujemy się z ubezpieczycielem, należy poprosić go, aby jak najszybciej wysłał do nas likwidatora szkód. Z każdą godziną woda z zalania wsiąka głębiej, co oznacza dłuższe suszenie.

Osuszanie podposadzkowe Tarnobrzeg

Jeśli woda dostała się do warstwy izolacji, konieczne będzie osuszanie podposadzkowe. Budowa warstwy uniemożliwia wodzie wydostanie się stamtąd w inny sposób. Po zalaniu warto zastosować ozonowanie, które zapobiegnie rozwojowi szkodliwych grzybów.

Podsumowując, wynajmowane urządzenia sprawdzają się przy osuszaniu wilgoci technologicznej (budowlanej), przy zalaniach, po powodziach, przy nadmiernej wilgoci oraz w innych przypadkach, gdy należy szybko odwilżyć mieszkanie lub inny budynek.

Ozonowanie Tarnobrzeg

ozonowanie Tarnobrzeg

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |