Osuszanie budynków Łódź

Osuszanie budynków Łódź

Osuszanie Łódź

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |


Osuszanie budynków Łódź

Osuszanie budynków Łódź

Nadmierna wilgoć to zmora wielu budynków. Pomagamy skutecznie rozwiązać ten problem. Usuwamy wilgoć technologiczną, po zalaniach i inną. Wynajmujemy osuszacze powietrza oraz inne urządzenia osuszające.

Osuszacze powietrza Łódź

Zajmujemy się wynajmem urządzeń osuszających, w głównej mierze osuszaczy powietrza. Urządzenia te zyskały w ostatnich latach należną im renomę. Powoli wypierają używane kiedyś, niezbyt efektywne metody osuszania. Osuszacze powietrza skutecznie usuwają nadmiar wilgoci.

Osuszacze powietrza Łódź

Dobór dodatkowego sprzętu osuszającego pozwala zniwelować ograniczenia osuszaczy kondensacyjnych co do temperatury i poziomu wilgotności w osuszanych pomieszczeniach. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie. Dobieramy taki sprzęt, aby wilgoci pozbyć się trwale i skutecznie. W ramach współpracy oferujemy również pomiary wilgotności i pomoc w doborze odpowiednich urządzeń.

Osuszanie budowy: Łódź i województwo łódzkie

Osuszanie budowy Łódź

Osuszacze powietrza wykorzystywane są podczas prac remontowych i budowlanych. Umożliwiają szybkie osuszanie wylewki przed wyłożeniem paneli, płytek czy desek. Zdecydowanie skracają postoje konieczne na odparowanie wilgoci budowlanej. Oferujemy wynajem osuszaczy budowlanych w atrakcyjnych cenach i bez kaucji.

Osuszanie mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń w Łodzi

Osuszanie mieszkań Łódź

Osuszamy budynki mieszkalne i użytkowe oraz garaże i inne pomieszczenia. Wynajmujemy profesjonalny sprzęt renomowanych firm. Gwarantujemy szybkie dostarczenie urządzeń i konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do licznego grona zadowolonych klientów.

Osuszanie piwnic Łódź

Oferujemy również osuszanie piwnic. Są to pomieszczenia szczególnie narażone na wilgoć. Remont piwnicy często wiąże się również z koniecznością jej osuszenia. Najskuteczniejsze jest jednoczesne zabezpieczanie piwnicy izolacją przeciwwilgociową przy jednoczesnym osuszaniu kondensacyjnym.

Osuszanie pomieszczeń Łódź

Bezinwazyjne osuszanie pomieszczeń z dojazdem do klienta. Osuszanie kondensacyjne jest metodą nieuciążliwą dla mieszkańców. Nie jest również konieczna ingerencja w strukturę budynku. Usuwanie wilgoci odbywa się szybko i skutecznie.

Osuszanie ścian Łódź

Osuszanie ścian Łódź

Osuszanie ścian jest koniecznością w zawilgoconym budynku. Jednocześnie warto zadbać o odpowiednią izolację fundamentów. Najskuteczniejsze jest jednoczesne zastosowanie dwóch metod: jednoczesnego osuszania oraz prac naprawczych mających na celu odcięcie źródła niepożądanej wilgoci. Dodatkowo oferujemy usługę ozonowania, co pomoże pozbyć się z niej szkodliwych grzybów i drobnoustrojów.

Osuszanie po zalaniu i osuszanie podposadzkowe Łódź

Osuszanie po zalaniu Łódź

Wyjątkowo uciążliwe jest usuwanie wody po zalaniu mieszkania. Szybka reakcja jest jednak konieczna, aby zminimalizować stary. Woda szybko wsiąka w materiały i się rozprzestrzenia. Dlatego wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia o wysokiej mocy i wydajności.

Osuszanie podposadzkowe Łódź

W wyniku oględzin i pomiarów wilgotności ustalamy czy konieczne jest osuszanie podposadzkowe. Stosuje się je, gdy woda dostała się pod warstwy izolacji. Wtedy osuszanie przy użyciu samych osuszaczy nie wystarczy. Konieczne jest wtedy zastosowanie specjalistycznego sprzętu, który usunie wodę i wilgoć spod warstw izolacji.

Ozonowanie Łódź

ozonowanie Łódź

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu usługi rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o ozonowanie. Jest to bardzo skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji. Likwiduje mikroby chorobotwórcze: bakterie, wirusy, grzyby. Skutecznie usuwa również nieprzyjemne zapachy. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie, poświęconej tematyce ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: ☎ 508 666 083 / ☎ 506 554 187
e-mail: biuro@suchomax.pl lub | Formularz Kontaktowy |