Osuszanie Kraśnik

Osuszanie Kraśnik

Osuszanie budynków Kraśnik

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: tel. 508 666 083, mail: osuszaniemax@tlen.pl lub formularz


Osuszanie budynków Kraśnik

Nasza firma zajmuje się osuszaniem budynków na terenie miasta Kraśnik i w jego okolicach. Wynajmujemy profesjonalne osuszacze pomieszczeń oraz inne urządzenia, z pomocą których można szybko, bezpiecznie i unikając wysokich kosztów pozbyć się wilgoci.

Osuszanie kondensacyjne stosowane jest głównie w przypadku wilgoci utrzymującej się w budynku po zalaniu lub w wyniku prowadzenia prac budowlanych.

Z pomocą naszego sprzętu można osuszać budynki podczas prac remontowych oraz budowlanych. Również pomieszczenia zalane w skutek awarii lub opadów atmosferycznych należy w miarę możliwości szybko odwilżyć, zmniejszając dzięki temu zakres szkód wywołanych przez wodę.

W niektórych pomieszczeniach, takich jak biblioteki, archiwa, muzea, sklepy czy piwnice należy utrzymywać stały pozom wilgotności aby nie narażać znajdujących się w środku dokumentów, eksponatów lub produktów.

Również w takiej sytuacji egzamin zdają osuszacze kondensacyjne, skraplając nadmiar wody z powietrza.

Jeśli więc masz problem z wilgocią budowlaną, padłeś ofiarą zalania lub chcesz utrzymać w budynku stały poziom wilgoci skontaktuj się z nami. Po konsultacji telefonicznej lub mailowej zapewniamy transport sprzętu. W razie pytań służymy pomocą.