Osuszanie Sandomierz

Osuszanie Sandomierz

Osuszanie budynków Sandomierz

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: tel. 508 666 083, mail: osuszaniemax@tlen.pl lub formularz


Osuszanie budynków Sandomierz

Zajmujemy się osuszaniem budynków mieszkalnych, miejsc budowy, piwnic i innych pomieszczeń w Sandomierzu i jego okolicach.

Jesteśmy w stanie Państwu pomóc niezależnie czy mają Państwo problem z wilgocią budowlaną, zalaniem, powodzią czy długotrwałą wilgocią.

W każdym z tych przypadków doskonale sprawdzają się osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne oraz inne urządzenia których wynajem oferujemy. W niektórych sytuacjach dobrze jest zastosować dodatkowo nagrzewnice lub wentylatory.

Zastosowanie urządzeń osuszających, skracając proces odwilżania, pozwala nam znacznie zyskać na czasie. Jest to również metoda nie generująca wysokich kosztów – osuszacze kondensacyjne mają niewielkie zapotrzebowanie na prąd i pracują przez całą dobę.

W trakcie prac remontowo-budowlanych zastosowanie osuszaczy znacznie skróci czas schnięcia posadzek, tynków czy wylewek co pozwoli szybciej przystąpić do kolejnych etapów pracy.

W razie zalania w wyniku awarii instalacji, powodzi lub ulewy szybkie osuszenie zapobiegnie rozwojowi pleśni i grzybów.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie formularza, będziemy wtedy w stanie dokładnie przeanalizować Państwa problem, przygotować wycenę i dobrać odpowiedni sprzęt.

Nie pobieramy kaucji za wynajem a urządzenia dowozimy gratis.